İl Jandarma Komutanlığı Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, terör örgütlerinin eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik çalışma yaptı. Ekipler, terör örgütü IŞİD için faaliyet gösterdiği öne sürülen A.A, M.A. ve M.D’yi adreslerinde yakaladı. Zanlılar jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Related Posts
Meclis’te yer kavgası çıktı
TBMM’de Saadet Partili milletvekilleri, parti grupları için Genel Kurul’da yer verilmediğini belirterek, komisyon sıralarına oturdu. Milletvekillerinin protestosu nedeniyle tartışma yaşandı.
Karabük Belediye Başkanı Personellerle Bayramlaştı
Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, bayram süresince çalışan personellerle bir araya gelerek geçmiş bayramlarını kutladı. Çetinkaya, personellere başarılar dileyerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
Çağdaş Atan’dan Kayseri’deki tepkilere sert yanıt!
Başakşehir Teknik Direktörü Çağdaş Atan, ” Kayserispor taraftarına benim hakkım helaldir. Atılan iftiralara, kimse inanmasın. Başarısız gözükmemek için bir hain yaratmaları gerekiyordu, beni seçtiler.” dedi.